WOŁGA KLUB POLSKA Strona Główna WOŁGA KLUB POLSKA
Strona i Forum dla wszystkich miłośników i właścicieli aut marki Wołga

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zablokowane pisanie dla gości
Autor Wiadomość
ralphi 
Administrator
GAZ-21 1968r.

Wysłany: 2013-11-08, 23:18   Zablokowane pisanie dla gości

Hej musiałem zablokować pisanie dla gości bo już jakieś pierdoły były. Ale widzę że nikt nie chce nic napisać :( Już niedługo na stronie portalu tekst napisany przez Volgovitcha, strona prawie gotowa :)

andreoz

Wysłany: 2013-11-09, 19:09   

Ale jak boty ze spamem Ci sie zaczely panoszyc?
Dobry objaw;) Tzn ze google zaczyna Cie znajdywać:)
o/______\o
(_)<___>(_)

filikiewicz 
z Duplowic

Wysłany: 2015-03-22, 00:19   

Taka moja krótka refleksja pokrzepiająca dla ralphiego:
z moich obserwacji wynika, że zawsze forum ma kilku gości odwiedzających. I w ciągu minionego roku liczba ta stale wzrasta :-) .
Czyli że rośnie świadomość w narodzie, i praca ralphiego nie idzie na marne, co jest bardzo optymistyczne :-) :-)

ralphi 
Administrator
GAZ-21 1968r.

Wysłany: 2015-03-22, 02:14   

filikiewicz, Dzięki za dobre słowa, niestety ostatnio mam mało czasu, żeby coś napisać.
Widać jednak, że zainteresowanie wołgami wzrosło. Co jakiś czas pojawia się ogłoszenie z odrestaurowanym autem, no i osób na forum także przybywa.
Jeszcze raz dzięki filikiewicz

test 

Wysłany: 2015-03-31, 17:02   

test

filikiewicz 
z Duplowic

Wysłany: 2016-12-17, 01:49   

Bardzo ważne i bardzo mnie osobiście wkurzające.
Panowie Moderatorzy, Ralphi i por. Zubek, jest prośba :!:
Czy tych wszystkich panów, którzy logują się tylko i wyłącznie na forum po to, żeby coś sprzedać, nie można by z automatu wszystkich wypier... wywalić do odpowiedniego działu KUPIĘ SPRZEDAM? Tak szacuję, że w ciągu ostatniego roku jakieś 3/4 nowych użytkowników forum logowało się tylko i wyłącznie po to, żeby się ogłosić, że "przypadkiem" mają akurat jakieś części do wołgi i że chętnie je odstąpią.
OK, proszę bardzo, ale jest na to odpowiedni dział .A nie żeby zaśmiecać treści merytoryczne forum.

ralphi 
Administrator
GAZ-21 1968r.

Wysłany: 2016-12-18, 13:44   

filikiewicz, Masz rację i muszę się przyznać, że przez ostatni rok trochę się zaniedbałem. Mam nadzieję, że od stycznia będę miał trochę więcej wolnego, bo zaległości są spore.
filikiewicz Dzięki za pogonienie mnie do pracy ;-)

Porucznik Zubek 

Wysłany: 2016-12-18, 16:15   

filikiewicz napisał/a:
Bardzo ważne i bardzo mnie osobiście wkurzające.
Panowie Moderatorzy, Ralphi i por. Zubek, jest prośba :!:
Czy tych wszystkich panów, którzy logują się tylko i wyłącznie na forum po to, żeby coś sprzedać, nie można by z automatu wszystkich wypier... wywalić do odpowiedniego działu KUPIĘ SPRZEDAM? .

Filikiewicz, robiem co możem :)
Kilku gości z ofertami sprzedaży udało mi się przenieść do właściwego działu, coś tam się może jednak czasami prześlizgnąć, no cóż zdarza się. Samo życie.

filikiewicz 
z Duplowic

Wysłany: 2016-12-18, 21:27   

Od razu przepraszam - nie chodzi mi o gonienie kogokolwiek do pracy. Sorki, nie taka była moja intencja.
Natomiast chodziło mi o to, żeby utrzymać poziom merytoryczny forum, a co za tym idzie, Klubu.
No ogólnie rzecz biorąc ciężko jest na forum z nowymi postami od kogokolwiek. Ja może miałbym i o czym pisać, ale jakoś to głupio wygląda, że jeśli się wejdzie na stronę startową forum, to wszędzie posty filikiewicza. Włączył się u mnie odruch obronny przed syndromem lodówki (znacie to- otwieram lodówkę a tam też filikiewicz)
A poza tym - jakby to delikatnie powiedzieć nie urażając nikogo - naprawdę się wkur... zdenerwowałem widząc lawinowo narastającą liczbę nowych uczestników forum (żeby nie powiedzieć CZŁONKÓW) wyznania handlowego.
No sorry, nawet żeby miało być nas tylko 20, to lepiej być klubem elitarnym, niż jakimś bazarem, miejscem do ogłoszeń handlowych.
Wiem, że tak nie można, ale gdyby to ode mnie zależało, to ja bym całe to bractwo od razu z automatu banował i wypier... do kosza.
A co do reszty - wiem, że jest ciężko ze znalezieniem czasu na pisanie. Każdy ma swoją rodzinę, dzieci (nie mówię o sobie), pracę, no i jeszcze dużo czasu poświęca na pewno swojemu autu (w przeciwieństwie do mnie).
NO ALE PANOWIE, TROSZECZKĘ WYSIŁKU, NIE TRZEBA PISAĆ ELABORATÓW. Na przykład w temacie tego słynnego wyjazdu do Gorkiego - napisać TAK, NIE, NA RAZIE NIE WIEM, ZOBACZYMY - to nie wymaga wielkiego poświęcenia.
A tak to TRADYCYJNIE - ani me, ani be, ani kukuryku...

Odpowiedz do tematu